Рафтинг в Буковелі

Для шанувальників активного і екстремального літнього відпочинку, варто спробувати рафтинг в Карпатах. Це не просто адреналін і швидкість, це також кришталево-чиста вода і вічно спокійна природа. На тлі таких контрастів, сплави на рафтах і катамаранах по гірських річках Карпат, таким як Черемош, Прут і Чорний Черемош, зроблять ваш відпочинок в Буковелі незабутнім, а висококваліфіковані інструктори подбають про вашу безпеку.

Море позитивних емоцій і заряд бадьорості ви отримаєте від проходження порогів гірських річок на рафтах в спеціальному спортивному спорядженні. Тут ви зможете насолодитися відкритими видами мальовничих берегів і схилів гір, усіяними зеленими килимами.

Організація рафтингу

Готельний комплекс «Підгір’я» організовує спуск по гірській річці з професійним інструктором. Ви відчуєте незабутні враження і отримаєте заряд адреналіну. На рахунок підготовки і оснащення ви зможете дізнатися у нашого адміністратора на рецепції або по телефону. Ми намагаємося робити відпочинок наших гостей максимально цікавим і різноманітним, щоб ви знову повернулися до нас в наступному році!

Рафтинг по Пруту

Річка Прут — це мекка для шанувальників водного туризму. Один із знаменитих притоків Дунаю, витоки якого беруть свій початок ще з Говерли. А якщо бажаєте чогось більш захоплюючого і гострого, то рекомендуємо спробувати спуск на плотах в Карпатах.

Рафтинг на Чорному Черемоші

Чорний Черемош — це ідеальне місце для шанувальників рафтингу. Гірська річка дуже динамічна і має безліч порогів. Це відмінне місце для тих, хто готовий полоскотати собі нерви. Привабливо те, що тут є також і більш спокійні маршрути спеціально для тих, хто вперше взяв у руки весло.

Унікальний активний відпочинок і незабутні враження

Рафтинг в Україні має досить довгу історію, тому всі маршрути вже давно досліджені і якісно підготовлені професійними інструкторами для безпечного сплаву. А професійне спортивне спорядження забезпечить не тільки вашу безпеку, але і комфортний спуск по гірських річках.

Рафтинг тури в Карпатах це не просто активний відпочинок, який ви не забудете ще довго, це також ще і єднання з дикою природою, нові знайомства і вечеря біля багаття.