Рибалка в Буковелі

Риболовля — це один з найпоширеніших і улюблених видів відпочинку для чоловіків. Адже на рибалці можна усамітнитися, відпочити від міської метушні, відволіктися від сімейних проблем і просто, сидячи вранці на зручних складних стільцях, потеревенити з друзями, під звуки чарівної природи і квакання добродушних жаб. А якщо вдасться зловити крупного ляща або щуку, то це забезпечить зарядом позитивних емоцій на цілий день.

Карпатський регіон відомий не тільки своїми приголомшливими горами, а й великою кількістю чистих невеликих річок і озер, де водиться найрізноманітніша риба, наприклад форель. І якщо взимку Карпати — це мекка для всіх лижників і сноубордистів, то влітку — це справжній рай для рибалки.

Організація риболовлі в готелі Підгір’я

Готель Підгір’я в Буковелі пропонує всім своїм відвідувачам виїзди на риболовлю в популярні форелеві господарства, де в місцевих водоймах, крім форелі мешкає більше 70 видів риб, наприклад: судак, вобла, сом, щука і ін. Риболовля на Буковелі — це ще й комфортні умови для лову, які, завдяки вдалому розташуванню курорту, зберігаються як влітку, так і взимку. Тут не буває сильних вітрів і скрипучих морозів. А різноманітність місць для рибної ловлі дозволить зробити відпочинок на курорті Буковель незабутнім.

Гарантія хорошого відпочинку й вдалого кльову!

Чарівна природа річок і озер Карпат, а також свіже гірське повітря вічно зелених лісів сприяють вдалій риболовлі. Добродушні місцеві мешканці обов’язково підкажуть туристам, де найкраще ловити коропа і форель. З порожніми руками звідси просто не їдуть!